Dolap Hazırlık Adımları

Countertops

Dolaplar genellikle onlar yenilemek için bir çok popüler bir öğe haline gelmiştir neden olan bir mutfak girerken çekiyor ilk şey vardır. Eğer dolapları ile bir şey yapmayı düşünüyordum zaman karar vermek için ilk şey yenilemek için ne kadar istiyorsun etmektir? Eğer, çizilecek veya tamamen kabini değiştirmek istiyor musunuz? Bunların çoğu bu resim söz konusu olduğunda, kendinizi yapılabilir, ancak yerine daha kapsamlı projeler için, muhtemelen profesyonel bir müteahhit işe almak isteyecektir. Ve hatta daha sonra izlemeniz gereken ek hazırlık adımlar vardır.

Dolap boyama
Boyama dolapları mutfak görünümünü değiştirmek için hızlı bir yol olabilir. Gözünden gizlidir bir dolap sistemi birçok parça olmadığından bu proje, sadeliği aldatıcı olabilir. Bu kabine gelen tüm kapılar ve donanım kaldırmak ve tercihen dışarıda ev farklı bir alanda, tüm bunları ayrı ayrı boyamak için en iyisidir. Ayrıca, tercih ettiğiniz boya rengi uygulamadan önce kabinenin tüm bölgelerine astar bir kat uygulayın emin olun. Boya sopa izin vermek için sizi hazırlanmadan önce zımpara ile güncel son kat önceden dolapları temiz ve kaba emin olun. Tüm bu adımları tamamladıktan sonra, basitçe, mutlaka kurutun parçayı birleştirmek ve geri durmak ve yeni mutfak dolapları hayranım.

Kabine Değiştirme
Böyle dolapları değiştirmek gibi daha karmaşık projeler, söz konusu olduğunda, o eğitimli bir profesyonel kiralamak için en iyisidir. Ancak, onlar da evde geldiğinde işlerini kolaylaştırmak için atabileceğiniz adımlar hala vardır. Örneğin, kabin tüm öğeleri kaldırmak ve güvenli bir yerde saklayın. Bu şekilde size duygusal veya mali değeri olabilir bazıları gibi bardak ve tabak gibi hassas parçaları taşımak için yabancılara bağlı zorunda kalmazsınız. Ayrıca bu yaparak, müteahhitler çalışmaya hazır geldiğinde, onları beklemek yapmak zorunda kalmazsınız kendi eşyalarını arasında sıralama yaparken.

Eğer dolaplar adresinin kişisel öğeleri kaldırmak gibi, raf kağıdı unutma. Eğer tüm dolapları değiştiriyorsanız Şimdi, eğer, sizin kadar dolaplar zaten atılır beri bu konuda endişelenmenize gerek olmayacaktır. Müteahhitleri (veya) proje süresince raf kağıt etrafında çalışmak zorunda olacak, ancak bunu kaldırmak için en iyisidir. İsterseniz raf kağıt çok ucuz olduğu gibi, her zaman, bir sonraki seferde daha yeniden yükleyebilirsiniz.

Temiz tutmak
bir mutfak her zaman temizlenmesi gerekir, ve bu yenileme projeleri söz konusu olduğunda bu kural hala geçerlidir. Ancak temiz kolay ve daha hızlı hale getirmek için, bazı adımlar yüklenici önce alınabilir (veya) inşaatına başlayacak. Onlar ortaya çıkan karmaşa yakalamak böylece açılan bezler ya kat ve tezgahı çevresindeki eski havlu bırakmaya çalışın. Ayrıca, istenmeyen damlar veya hatalar ortaya çıktığında etrafında eski Keseler, çorap, ya da kağıt havlu var. Kaçınılmaz karışıklık için hazırlayarak, temiz sonra hiçbir zaman bitmiş olacak.

Kabine Hazırlıkları
Yenileme türlü süre için komisyon mutfak ortaya koyacağız. Bu karmaşa geçici bir çözüm için yeterli kolay olmasına rağmen, mutfak dışında pratik yemekler hazırlamak için iyi olabilir. Yemek için dışarı çıkmak, dondurulmuş yemekleri olsun, ya da bir piknik. Kabine biçimlenme çok uzun sürmez rağmen, hayatın aşırı kesintiye uğramayacaktır yüzden uzun mesafe için hazır olmak her zaman en iyisidir.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s