Mutfak Dolabı ve Tamiri

Countertops

Mutfak yeni bir görünüm vermek için en dramatik yollarından biri dolapları değiştirmektir.
Bugün mevcut bir dizi seçenek vardır.En çok tercih pahalı, tabii ki, tamamen dolapları değiştirmek olacaktır. Ama, senin dolapları iyi yapılmış ve iyi durumda, başka bir daha maliyet-etkin rota sizin için iyi bir seçim olabilir eğer.

Böyle bir seçenek, dolaplar  olacaktır. Bu kabine üsler için yeni ahşap kaplama uygulayarak ve yeni kapı ve çekmece yükleme içerir. Ayrıca dolapları, elimden ağartılmış ve (bazen hayal kırıklığı sonuçları ile dağınık ve pahalı bir süreç) alarak ahşap görünümlü tutabilirsiniz.

Son seçenek tüm en maliyet-etkin olabilir ya boya veya boyama ile dolapları,olmak, ve en iyi yatırım getirisi sunar olurdu.

sizin hizmet profesyonel dolap kapakları, çekmece cephede ve donanım kaldıracaktır. Bir ahşap hakkında mont-genellikle ince sonra kalan kabine yüzleri etrafında sarılır. Bu, bu tür bir ahşap tahıl, saf beyaz ya da renkli bir favori ya da kaplama gibi kaplamalar çok çeşitli seçilebilir. Laminatlar de mevcuttur.

Yeni, dolap kapakları, çekmece cephede ve donanım eşleşen sonra oda tamamen yeni bir görünüm vermek için yüklenir.

daha geniş mutfak yenileme için iyi bir fikir olabilir. kabini ve şık yeni bir donanım ile birlikte Yeni tezgahı ve döşeme, harikalar yaratabilir. Yeni tasarım seçenekleri sunmanın yanında, büyük ölçüde yıllık hayat ekleyerek, mutfak dolapları dayanıklılığını artırabilir. Ve banyo unutma. Bu alanlarda dolap ve çekmeceler de bu alanlar için dramatik değişiklikler sağlayacaktır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s