Paslanmaz Çelik Dolaplar

Countertops

Zaten sanat aletleri, kiremit, hatta belki somut bir tezgah ile modern bir mutfak varsa, eski moda ahşap dolap yer biraz dışarı hissedebilirsiniz. Paslanmaz çelik dolaplar: tarzınıza geri kalanı ile uyumunu şık, endüstriyel bir görünüm sağlamak için, eşit, modern ve şık bir şey ile dolapları değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu aletleri, mutfak tezgahı, ya olsun, paslanmaz çelik modası asla geçmez. Peki neden bazı yeni parlak kabini yükleyerek bu keskin, metalik görünümlü tamamlayamadı.

Ahşap vs Metal
Ahşap kabini ile yanlış bir şey yok. Birçok şekil ve stilleri gelir, bu boyanmış ve herhangi bir gölge lekeli olabilir ve düzgün yüklü zaman harika görünüyorsun. Ama paslanmaz çelik dolaplar ile gelen bazı faydaları vardır. Öncelikle, onlar dayanıklı değilsin. Pek çok garaj dik, metal araç kutuları ile donatılmıştır neden düşünün: Bu depolama aygıtları, yenilmek engebeli ve sert bir görünüm ve bunların içerikleri güvenli ve korumalı tutabilir. Aynı iyi görünüyor ancak yine de bazı kötüye durabiliriz paslanmaz çelik mutfak dolapları, hakkında söylenebilir. Metal donanım (örneğin antika topuzlar ve tasarımcı olarak çeker) moda olduğundan Plus, yeni sanayi kabini zaten diğer tesisler eşleşebilir. Burada ahşap dolapları üzerinde sahip diğer bazı avantajları vardır:
zorunda, yeniden leke, ya da ekstra bakım giderleri ve hafta sonu işleri keser kapını cephede yerini asla.
Boya Problemleri: Artık soyulması boya konusunda endişelenmenize gerek olacaktır. Mutfak oldukça nemli alabilirsiniz bu yana paslanmaz çelik dolaplar her zaman nemi ayağa ise, bu, ahşap dolap yaygın bir sorun olabilir.
Çözgü Islak: nem Konuşma, çözgü ahşap dolap arasında yaygın bir sorundur. Metal, tabii ki, çözgü karşı herhangi bir endişe vardır.
Kolay Kurulum: Çoğu metal kabin bunu olduğu gibi gelir anlamına gelir ve sadece duvara vidalanan için ihtiyacı olan, önceden monte geliyor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s