Farklı Büyüklükteki Mutfak Dolapları

Bu soru daha sık çoğu ev sahibi hayal olabilir daha çıkageldi. Basit bir cevabı elbette evet. Asıl soru, farklı boyutlu dolapları olması ve bunu yaparsanız, onlar garip bakacağız ihtiyacım var olur? Kendinize bu soruyu soruyorsan zaten daha düzgün bir dolap düzenleme gibi güzel aramaz söylüyorum, bunun nedeni muhtemelen. Yapılacak ilk şey, o zaman ne yeniden gerçekleşmesi veya dolapları değiştirmek zorunda ve olacaktır anlamaya etmektir, bir tahmin almak. Bu mantıksız olduğu ortaya çıkarsa, farklı büyüklükteki dolapları görünümünü yeniden değerlendirmek ve, muhtemelen, size tüm seçenekleri farkında olmalarını sağlamak için bir mutfak dekoratör / organizatörü danışmak gerekir.

Yapısal Kirişler
Orada mevcut kabini taşınamaz veya değiştirilemez birçok nedeni olabilir, ancak çoğu ev sahibi düşünmek gibi gezinmek için yaklaşık olarak zor değildir olabilir. Pek çok dolapları, örneğin, bir yapısal, destek kiriş kapsayan bir üst eşik sahiptir. Bir yüklenici geçici destek kirişleri kullanabilir ve mevcut kiriş çıkarılabilir. Kenarları ile aynı hizada kirişleri kırpma olarak, yeni bir ışın olduğu duvara veya sonrası dinlenmek için yeterince uzun monte edilebilir. Bu dolapları için bu kadar gerekli tavana yer açacaktır. Bu zor geliyor, ama pek büyük inşaat olarak sayar ve muhtemelen düşündüğünüzden çok daha ucuzdur.

Yeni uzay ile onlara yeni dolaplar ile daha iyi çalışır veya tamamen mutfak dolap yerine yapmak için mevcut dolapları taşıyabilirsiniz. Sen eski  dolapları kullanmaya ayarlanmış olabilir, ancak size açık olan olanakları fark ettiğinizde, kendinizi zihninizi değiştirerek görebilirsiniz.

Mutfak Organizasyonu
Eğer tamamen yeni kabini akla yatkın hale param yok, ama yine de farklı büyüklükte  dolaplar doğru bakmak olmaz endişe iseniz tüm  dolapları gerekirse, düşünün. Bir tencereye depolamak için birden fazla yolu var. Asma rafları birçok mutfak dekor ayrılmaz bir parçasıdır. Bir Toskana tarzı mutfak açıkça görünür kavanozlarda ortak yemek pişirme malzemeleri depolamak için teşvik eder. Sadece bir iki saatlik danışma için, bu dolaplar estetik maliyetleri değer olup olmadığını karar vermenize yardımcı olabilir eğer, bir iç dekoratör Kiralama. Bu dekoratör sizin mutfak yeniden düzenlenmesi ile ilgili tavsiye vermek ve size özel mutfak farklı büyüklükte dolapları görünümü hakkında dürüst bir fikir vermek mümkün olacak.

Bilinçli bir karar olun
Pes ve seçenekleri yakından bakmak almadan hantal dolapları almayın. Yeni  dolapları eskilerini eşleşecek kadar küçük olabilir bu yüzden bile ılımlı mutfak reorganizasyon yeterli boş alan olabilir. Bir mutfak müteahhit ve bir iç dekoratör konuşursanız, ezici olasılığını cevabı orada olmasıdır. Hatta, depolama eklemek mutfağınızın estetik değeri artırmak, ve makul bir fiyat için yapabileceği bir iyi bir bahis.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s