Mutfak Tasarımına Uygun Dolaplar

İyi bir mutfak yenileme iyi mutfak tasarımı ile başlar. Model için bir bütçe ayarlama geçerli mutfak tasarım anlayışı ve sizin mutfak temel düzeni ve dekor değişiklik yapmak gerekebilir nasıl temel bir fikir olan tüm önemlidir. Belki bir mutfak çubuğu oluşturmak için bir duvar yıkmak gerekir. Belki radikal gibi renk düzeni, depolama yerleşim, zemin ve duvar kaplamaları, ya da ekleme, kaldırma veya üreticimizin aletleri değiştirmeyi bileşenleri tarafından dekor değiştirmeniz gerekir.

Genel Mutfak Tasarım
Eğer yeni ve geliştirilmiş alanı için mutfak dolapları oluşturmadan önce, size dekorasyon tarzı ve kurmak hem de dahil olmak üzere, genel mutfak tasarımı iyi bir anlayışa sahip olmak gerekir. Eğer hareketli veya mutfak çalışma üçgeni (buzdolabı, fırın yelpazesi ve lavabo) bir parçası üreticimizin içeren tam bir mutfak bozulmasına planlıyorsanız, size kökten mutfak dolap yeniden tasarlamak gerekebilir. Eğer temel mutfak tasarım tutmak planlıyorsanız bile, büyük annesinin dolapları muhtemelen yeni paslanmaz çelik aletleri yanında doğru bakmak için gidiş değildir.

Eğer mutfak olmak istiyorum ne daha iyi bir odak kazanmak için ve sizin mutfak etrafında kabini tasarımı nasıl, hem mutfak trendleri ve kendi günlük aktivitelerini ve tercihlerini dikkate almak isteyeceksiniz. Eğer yemekleri yapıyor nefret ediyorsan, bir lüks bulaşık makinesi mutfak tasarımının önemli bir parçası olabilir. Eğer aynı anda misafirler yemek ve eğlendirmek istiyorsanız, daha açık bir alana veya ekstra mutfak oturma eski mutfak için en iyi yanı olabilir. Neredeyse evin tüm alanlarında gelişmiş aydınlatma tasarımı ve demirbaşlar yararlanabilir. Son trendleri araştıran fikirler üretmek için bir büyük cadde, ama her zaman mutfak ve kendi kişiselleştirilmiş arzularının tipik kullanımı için bu seçenek geri getirmek.

Mutfak Dolabı Tasarım

Eğer mutfak bozulmasina planlıyorsanız zaman, size zeminler, mutfak tezgahı ve mutfak dolapları unutun aletleri üzerinde çok fazla zaman harcamak istemiyorum. İlk ay yeni mutfak yenilik kapalı uyarmak sonra, size yeni bir mutfak ne kadar iyi performans fark başlayacağız, ve mutfak dolapları büyük bir etkiye sahip olacak. Dolapları dekoratif nitelikleri ve mevcut mutfak depolama miktarını Hem onlar sizin mutfak dolap tasarım sonucu getirmek.

Mutfak dolapları tasarım kabini malzemeleri, mutfak dolap donanım ve kabin boyutu ve boşluk bir arada içerir. Dolaplara dayanıklı olmalı, aşırı kalabalık mutfak dekor olmadan verimli alanı kullanmak ve doğru renk, doku, ve topuzlar ya da mutfak tasarımı vurgulamak için yönetir. Modüler veya geleneksel mutfak dolapları daha pahalı olsa da, özel mutfak dolapları mutfak tasarım karşılayacak tek şey olabilir. Küçük alanlarda, duvara monte dolapları ve köşe dolapları içine sığacak Dolaplar tüm perakende stok kullanılamıyor belirli mutfak tasarımı ayrılmaz parçaları olabilir ama.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s